BİZ KREATİF BİR EKİBİZ

Bizim Hikayemiz

İkratek, kaliteye, yenilikçiliğe ve hıza odaklanan birinci sınıf bir yazılım-tasarım ajansıdır. Müşterilerimizin işlerini büyütmek için teknolojiden yararlanıyoruz. Kendimizi büyük iş ahlakı, ve dürüstlük ile tanıtmaktan  gurur duyuyoruz. İkratek, müşterilerinin iyi bir proje elde etmelerine olanak tanıyarak, çarpıcı tasarımlar ortaya koyar.

 

Felsefe

Şirketimizin felsefesi, işletmelerin çoğunun istediği bilişim çözümleridir: Kullanması kolay, şık, hızlı, mobil uyumlu ve kolay satın alınabilir.

 

Misyon

Tüm süreç ve ürünlerimizi, küçük, orta veya büyük işletme olmaları farketmeksizin, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her şeye ulaştırmak üzere tasarladık – Prensiplerimiz arasında bizimle çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlamak vardır. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde saçma bir fiyat etiketi olmadan tam ihtiyacınız olan çözümü sunuyor ve güler yüzlü ekibimiz size iş tamamlandıktan sonra bile uzmanlıklarını sunmaya devam ediyor.

TASARIM EKİBİ

Kurum içi ödüllü tasarımcılarımızla, arayüzleri veya web sitelerini tasarlarken kullanılabilirlik, işlevsellik ve görselleştirmenin en önemli üç faktör olduğunu biliyoruz. Bu stratejiyi kullanarak, mesajlaşma ve pazarlama hedeflerinizin yarattığımız tasarımlarla gerçekleştirilmesini sağlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Sizinle çalışacağız ve fikrinizi hayata geçireceğiz.GELİŞTİRME EKİBİ

Önde gelen bir mobil uygulama geliştirme şirketi olan İkratek, iOS, Android, BlackBerry OS ve Windows Mobile gibi tüm önemli mobil platformlar için yüksek performanslı, özellikli yerel mobil uygulamalar oluşturma konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. İkratek mobil uygulama geliştiricileri iş, endüstri ve / veya dikey ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru uygulamayı oluşturabilir.
Haydi Projenizi Hemen Başlatalım

Biz size hedeflerinize ulaşmada ve işletmenizi büyütmede yardımcı olacağız.

FİYAT TEKLİFİ ALIN